Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 przekroczyło cel Radia 2.0 na Patronite

Radio 357 nadaje od 5 stycznia (fot. Jakub Kamiński/East News)

Radio 357, stworzone przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia, w czwartek przekroczyło próg 485 tys. zł miesięcznych wpłat w serwisie Patronite.pl.

Tym samym rozgłośnia osiągnęła cel Radio 2.0. Jeszcze w styczniu na antenie pojawią się reportaże i audycje sportowe. W lutym do ramówki trafią serwisy informacyjne i sportowe (początkowo rano i po południu), publicystyka i korespondencje zagraniczne, a także uruchomiona zostanie biblioteka podcastów. W marcu dołączą sprawy międzynarodowe.

"Natomiast »pełne Radio 2.0« oznacza nie tylko antenę, ale też funkcjonalność aplikacji i serwisy www pozwalające na indywidualne dobieranie treści (tu prace już w toku) oraz algorytmy, które muszą mieć czas, by się »nauczyć« naszych użytkowników (a to trwa!). Tak więc ustawiamy sobie limit czasu do czwartego kwartału bieżącego roku, natomiast elementy tego systemu oraz różne jego funkcje będziemy oczywiście uruchamiać wcześniej" - zapowiedziało Radio 357. 

Radio 357 rozpoczęło nadawanie we wtorek 5 stycznia. Stację wspiera ponad 21,5 tys. patronów, którzy w piątek rano deklarowali wpłacanie ponad 500 tys. zł miesięcznie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 08.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.