Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycja Macjon pożegnała się z Radiem Nowy Świat

"Zastanawiałem się nad nią długo, sądząc, że odsuwanie jej w czasie sprawi, że zdarzą się rzeczy, które ją zmienią. Tak się jednak nie stało" - powiedziała Patrycja Macjon o decyzji odejścia z Radia Nowy Świat (fot. Jakub Kamiński/East News)

Patrycja Macjon, udziałowczyni i była członkini zarządu Radia Nowy Świat, a wcześniej twórczyni facebookowego profilu Ratujmy Trójkę, poinformowała o odejściu z rozgłośni.

Macjon mówi o tym w filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych. "To jedna z najtrudniejszych decyzji w moim życiu. Zastanawiałam się nad nią długo, sądząc, że odsuwanie jej w czasie sprawi, że zdarzą się rzeczy, które ją zmienią. Tak się jednak nie stało. Mam nadzieję, że dadzą mi państwo prawo do niekomentowania i niewdawania się w szczegóły dotyczące powodów tej decyzji" - stwierdza.

W pięcioosobowym zespole tworzącym Radio Nowy Świat, które wystartowało 10 lipca, Patrycja Macjon znalazła się wiosną ub.r. Została jedną z udziałowczyń spółki zarządzającej stacją. Odpowiadała za media społecznościowe i kontakt z patronami. Pod koniec listopada zrezygnowała z zasiadania w zarządzie, do którego trafiła w sierpniu po tym, jak ze stanowiska prezesa zrezygnował Piotr Jedliński. Macjon jest twórczynią założonego w 2016 roku facebookowego profilu Ratujmy Trójkę.

(KOZ, 07.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.