Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Podrożały "Rzeczpospolita, "Parkiet", "Fakt" i "Przegląd Sportowy"

"Rzeczpospolita" podrożała, w zależności od wydania, o 60 groszy lub 1 zł (fot. materiały prasowe)

Gremi Media podniosło ceny dzienników "Rzeczpospolita" i "Parkiet Gazeta Giełdy", a Ringier Axel Springer Polska - "Faktu" i "Przeglądu Sportowego".

Wydania "Rzeczpospolitej" od poniedziałku do czwartku podrożały z 5,90 zł do 6,50 zł. Cena wydania piątkowego wzrosła o 1 zł i kosztuje 7,30 zł. Z kolei za "Parkiet" trzeba  zapłacić 8,50 zł, czyli również o 1 zł więcej niż do tej pory. Cena "Plusa Minusa", sobotniego wydania "Rzeczpospolitej", wzrosła od grudnia - z 7,30 zł do 8,50 zł.

Za "Fakt" trzeba od końca grudnia zapłacić o 20 groszy więcej niż dotychczas. Wydania w poniedziałki, wtorki, środy i soboty kosztują obecnie 2,50 zł, a czwartkowe i piątkowe - 2,80 zł.

O 20 groszy zdrożał również od stycznia "Przegląd Sportowy" w poniedziałki, czwartki, piątki i soboty (do 3,90 zł). Ceny wydań wtorkowych i środowych pozostają bez zmian (3 zł). 

Jak informowaliśmy, od stycznia droższe są również "Puls Biznesu" i siedem dzienników regionalnych Polska Press.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 05.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.