Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Gonciarz z Wojciechem Urbańskim założył wytwórnię muzyczną

(screen Youtube.com/ Krzysztof Gonciarz)

Duet muzyczny Rysy swój najnowszy album wyda w nowo utworzonej wytwórni płytowej Dyspensa Records, założonej przez youtubera Krzysztofa Gonciarza i producenta muzycznego Wojciecha Urbańskiego.

Urbański współtworzy Rysy wraz z Łukaszem Stachurko. W sylwestra premierę miał singiel "4GET", zapowiadający najnowszy album artystów. Premiera singla odbyła się na kanale Dyspensa Records na YouTube.

O starcie wytwórni Dyspensa Records poinformował pod koniec grudnia na Facebooku Urbański. „Od lat blisko współpracujemy, mamy mega przelot artystyczny, teraz idziemy o krok dalej. Będziemy wydawać muzykę, tworzyć klipy, wspomagać budowanie wizerunku medialnego. Ruszamy też z publishingiem muzycznym, który ma dostarczać i licencjonować muzykę z naszego katalogu na potrzeby filmu i reklamy” - napisał Wojciech Urbański.

(IKO, 04.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.