Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Osiecka" w TVP 1 z większą częstotliwością nadawania

Pierwsze trzy odcinki serialu zgromadziły średnio 2,4 mln widzów (fot. materiały prasowe)

TVP 1 zwiększa częstotliwość emisji serialu "Osiecka" o poetce i autorce tekstów Agnieszce Osieckiej, zmarłej w 1997 roku.

Pierwsze trzy odcinki telewizyjna Jedynka pokazała kolejno 25, 26 i 27 grudnia o 20.15. Oglądało je średnio 2,4 mln widzów. Kolejne miały być pokazywane w niedziele o 20.15 od 3 stycznia, ale TVP zmieniła ramówkę. Czwarty odcinek "Osieckiej" obejrzeć będzie można o tej samej porze 1 stycznia, piąty - w sobotę 2 stycznia, a szósty - w niedzielę 3 stycznia. Następny, siódmy odcinek widzowie będą mogli zobaczyć w środę 6 stycznia. Z ramówki wynika, że kolejne epizody mają pojawiać się już w niedziele. W sumie serial liczy 13 odcinków.

W związku z dodatkową emisją "Osieckiej" 2 stycznia w TVP 1, TVP 2 tego dnia rozpocznie program "The Voice Senior" o 21, a nie o 20.

Rolę Osieckiej grają Eliza Rycembel i Magdalena Popławska. W serialu występują też m.in. Karolina Piechota, Mikołaj Roznerski, Piotr Żurawski, Grzegorz Małecki, Maria Pakulnis i Jan Frycz.

(KOZ, 30.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.