Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Włodarczyk tworzy podcast o piłce nożnej

W premierowym odcinku podcastu omówiono karierę Roberta Lewandowskiego (screen: YouTube.com/Na Trybunach)

Dziennikarz sportowy Tomasz Włodarczyk wspólnie z youtuberem Tomaszem Witasem tworzy podcast o piłce nożnej "Na Trybunach". Partnerem podcastu jest bukmacher Betfan. 

W premierowym odcinku podcastu prowadzący omówili karierę Roberta Lewandowskiego. Odcinki "Na Trybunach" mają się pojawiać co środa. W pełnej wersji będą dostępne na platformie Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts, a w skróconej na YouTube. 

Tomasz Witas prowadzi na YouTube kanał o piłce nożnej o nazwie "KitManiak", mający 12 tys. subskrypcji. Z kolei Tomasz Włodarczyk od lipca współpracuje z serwisem Meczyki.pl. Wcześniej przez ponad sześć lat był dziennikarzem "Przeglądu Sportowego" (Ringier Axel Springer Polska), a w latach 2013-2018 wicenaczelnym tytułu. Od stycznia do marca 2020 roku pracował w Sport.pl (Agora).

Na początku marca Iza Koprowiak w rozmowie z "Press" ujawniła, że kilka lat temu jej ówczesny przełożony z "Przeglądu Sportowego" łapał ją za udo i wyzywał. Nie podała nazwiska. Gdy o sprawie zrobiło się głośno, Włodarczyk wydał na Twitterze oświadczenie, że chodzi o niego. Przyznał, że był pod wpływem alkoholu, a sytuacja nie miała "podtekstu seksualnego". Jego umowa ze Sport.pl została następnie rozwiązana.

(BAE, 28.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.