Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN kończy z paradokumentem "Szpital"

- Kończący się sezon "Szpitala" to już ostatni, dalszego ciągu nie będzie - potwierdza Bogdan Czaja (fot. Fokusmedia.com/TVN)

TVN po ponad siedmiu latach kończy emisję serialu paradokumentalnego "Szpital".

Premierowe odcinki serialu, nadawanego obecnie w dni powszednie o 16, oglądać będzie można do piątku 18 grudnia. 

- Kończący się sezon "Szpitala" to już ostatni, dalszego ciągu nie będzie - potwierdza Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. - Przez siedem lat wyemitowaliśmy ponad tysiąc odcinków i będziemy mieć dużo dobrych wspomnień w związku z tym serialem, ale wszystko kiedyś się kończy - tłumaczy Czaja i zapowiada: - Krakowski zespół produkujący ten program pracuje już nad nowymi projektami, efekty tych prac zobaczymy w przyszłym roku na antenie.

TVN zaczął pokazywać "Szpital" w lutym 2013 roku. Kontynuowany nie będzie także inny serial paradokumentalny "Szkoła", emitowany ostatnio w TVN Siedem, a wcześniej w TVN.

(KOZ, 16.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.