Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wataha" najchętniej oglądanym serialem w polskim HBO GO

"Wataha" miała premierę w HBO 6 grudnia 2019 roku (fot. materiały prasowe)

"Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach była w 2020 roku najchętniej wybieranym serialem w subskrypcyjnym serwisie HBO Go w Polsce - wynika z danych nadawcy za okres styczeń-listopad.

HBO nie ujawnia danych dotyczących oglądalności swoich produkcji, a jedynie ranking najpopularniejszych pozycji w HBO Go.

"Wataha", polska produkcja HBO Europe, wyprzedziła "Westworld" (2. miejsce), "Outsider" (3. miejsce), "Wychowane przez wilki" (4. miejsce) i "Czarnobyl" (5. miejsce). "Wataha" miała premierę 6 grudnia 2019 roku.

Z filmów polscy użytkownicy najczęściej oglądali produkcję Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" z Leonardo DiCaprio i Bradem Pittem w rolach głównych. Za nią znalazły się filmy: "Aquaman" (w tytułową postać wciela się Jason Momoa) i "Narodziny gwiazdy" z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem.

Wśród seriali dokumentalnych najchętniej oglądaną produkcją w Polsce w HBO GO był serial HBO "McMiliony", czyli historia kradzieży 24 mln dolarów z loterii Monopoly organizowanej przez sieć McDonald’s w latach 90. XX wieku.

Na pierwszym miejscu rankingu filmów dokumentalnych znalazł się film Petera Jacksona "I młodzi pozostaną". To dokument, w którym filmowiec, wykorzystując nowoczesne technologie, odrestaurował archiwalne nagrania sprzed 100 lat, aby pokazać historię I wojny światowej.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 09.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.