Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rozpoczął się 86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski

W 86. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski jest 15 nominowanych, wśród nich Robert Lewandowski (fot. materiały prasowe)

"Przegląd Sportowy" oraz telewizja Polsat zainaugurowały 86. edycję Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski. Nominowanych jest 15 sportowców, wśród nich tenisistka Iga Świątek, skoczek narciarski Kamil Stoch, piłkarz Robert Lewandowski i lekkoatletka Justyna Święty-Ersetic.

– To był trudny rok dla świata sportu. Seryjnie odwoływane zawody i turnieje oraz zmagania przy pustych trybunach dały się we znaki zarówno kibicom, jak i samym sportowcom. Budujące jest natomiast to, że mimo tych wszystkich przeciwności rywalizacja o miano Sportowca Roku będzie niezwykle zacięta. Fantastyczne sukcesy naszych atletów dodały nam wszystkim otuchy i mam nadzieję, że za parę lat będziemy wspominać rok 2020 właśnie jako fantastyczny czas polskiego sportu, a nie rok pandemii – powiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat.

Na ulubionego sportowca można głosować za pomocą tradycyjnych kuponów publikowanych codziennie w "Przeglądzie Sportowym" oraz w wybranych wydaniach dziennika "Fakt" i Fakt TV; online na stronach organizatorów (Plebiscyt.przegladsportowy.pl i Polsatsport.pl), a także poprzez SMS-y.

Laureatów 86. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku poznamy 9 stycznia 2021 roku podczas Gali Mistrzów Sportu, która będzie transmitowana na antenie Polsatu.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 04.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.