Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Kułakowski odszedł z mediów i został rzecznikiem Krynica Vitamin

Tomasz Kułakowski ostatnio był reporterem programu „Czarno na białym” w TVN 24 (fot. materiały prasowe)

Tomasz Kułakowski, do niedawna reporter programu „Czarno na białym” w TVN 24, wieloletni moskiewski korespondent Polsatu, został rzecznikiem prasowym Krynica Vitamin SA.

Tomasz Kułakowski od 1 grudnia odpowiada za budowanie wizerunku spółki oraz kontakt z mediami. Dotychczas Krynica Vitamin SA nie miała rzecznika prasowego.

"Wraz z dynamicznym rozwojem spółki postanowiliśmy zadbać o lepszą komunikację zewnętrzną. Pozyskaliśmy dziennikarza z ogromnym doświadczeniem w mediach, w tym w TVN 24 i Polsat News, największych telewizyjnych stacjach informacyjnych w Polsce" – komunikuje Piotr Czachorowski, prezes spółki.

Tomasz Kułakowski od stycznia do końca listopada był reporterem programu „Czarno na białym” w TVN 24. W latach 2012-2019 pracował jako korespondent telewizji Polsat w Moskwie, a w latach 2008-2011 był reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia. Publikował w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej”, „Nowej Europie Wschodniej”.

Krynica Vitamin SA jest producentem napojów energetycznych, gazowanych napojów bezalkoholowych, napojów kawowych i innych. Specjalizuje się w produkcji dla światowych marek, w tym dla klientów w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce.

(AMS, 03.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.