Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 osiągnęło kolejny cel wpłat

Radio, w zespole którego będzie Marek Niedźwiecki, rozpocznie nadawanie jeszcze w grudniu (fot. Marcin Zawadzki/Radio 357)

Radio 357, tworzone przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia, we wtorek po południu przekroczyło poziom 350 tys. zł miesięcznych wpłat.

Tym samym rozgłośnia w serwisie Patronite.pl osiągnęła cel pośredni, czyli Radio 0.9. Oznacza to, że - jak zapowiadali twórcy - "będzie z pewnością mniej wystawne niż  docelowa forma". Aby nadawać w pełnej wersji, Radio 357 potrzebuje 485 tys. zł miesięcznie. Dotychczas projekt w serwisie Patronite.pl wsparło ponad 14,5 tys. słuchaczy, którzy wpłacili już blisko 669 tys. zł.

"Pora spełnić obietnice i odwdzięczyć się za Państwa wsparcie: w sobotę wchodzimy do studia nagrywać »Karpia«. Tekst jest gotowy, muzyka też. Pozostało tylko zaśpiewać" - napisali na Facebooku twórcy radia.

Radio 357 ma rozpocząć nadawanie jeszcze w grudniu, ale tworzy już pierwsze audycje, których można słuchać na platformie Open FM. W zespole stacji są m.in. Marek Niedźwiecki, Kuba Strzyczkowski, Piotr Stelmach, Katarzyna Borowiecka, Marcin Łukawski, Agnieszka Obszańska, Tomasz Michniewicz i Michał Olszański.

Gospodarzem porannej audycji będzie Marcin Łukawski, w południe Kuba Strzyczkowski poprowadzi program z telefonicznym udziałem słuchaczy. Marek Niedźwiecki ma być w soboty między 9 a 12 autorem audycji "Zakamarki". Programu Tomasza Michniewicza słuchać będzie można w piątki od 10 do 12.

Stacja będzie mieć siedzibę na warszawskim Żoliborzu w budynku, w którym znajduje się Teatr Komedia.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 02.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.