Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Gorazdowski żegna się z Trójką

Tomasz Gorazdowski pracę w Trójce rozpoczął w 1995 roku (screen YouTube.com/WydawnictwoZnak)

Z Programu III Polskiego Radia po 25 latach odchodzi dziennikarz sportowy Tomasz Gorazdowski. Radio nie przedłużyło umowy Mateuszowi Fusiarzowi. 

- Złożyłem wypowiedzenie - mówi "Press" Tomasz Gorazdowski. Wcześniej władze radia odsunęły go od prowadzenia audycji. W niedzielę nie był już gospodarzem "Trzeciej strony medalu". Audycję współprowadził z nim Mateusz Fusiarz, któremu radio nie przedłużyło rozmowy. W roli prowadzącego "Trzecią stronę medalu" w ostatnią niedzielę zadebiutował Bogusław Solecki z TVP Info.

Tomasz Gorazdowski w Trójce prowadził również "Na trzecim biegu" i "Sport pod księżycem". Przedstawiał również, tak jak Mateusz Fusiarz, serwisy sportowe. 

Gorazdowski relacjonował dla Trójki m.in. Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu, Rio de Janeiro, Londynie i Pekinie. Obsługiwał także piłkarskie Euro 2008 i Euro 2012. 

Dyrektor Programu III Michał Narkiewicz-Jodko w sprawie Tomasza Gorazdowskiego odesłał nas do biura prasowego spółki, które w poniedziałek wieczorem nie odpowiedziało na nasze pytania.

(KOZ, 01.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.