Dział: PRASA

Dodano: Listopad 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwóch dziennikarzy odchodzi z "Przeglądu Sportowego"

Obaj dziennikarze nadal będą zajmować się tematyką sportową (fot. archiwum prywatne)

Jakub Kręcidło i Michał Chmielewski odchodzą z "Przeglądu Sportowego" (Ringier Axel Springer). Obaj kończą współpracę z dziennikiem wraz z końcem miesiąca i przekonują, że nadal będą zajmować się tematami sportowymi. 

Wieloletni dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Michał Chmielewski przechodzi do redakcji TVP Sport, gdzie ma się zajmować lekkoatletyką i skokami narciarskimi.

– Będę reporterem, głównie przypisanym do redakcji internetowej, ale nie tylko. Chciałbym rozwijać się w pracy z kamerą. Koledzy z "Przeglądu Sportowego" wiedzieli o tym od dawna, stąd nasze pożegnanie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze –  mówi "Pressowi" Chmielewski. 

Z kolei Jakub Kręcidło nie ujawnia, dokąd przechodzi, ale tłumaczy, że nowa praca związana jest ze sportem. – Z końcem listopada wygasa moja umowa z „PS” i od pierwszego grudnia rozpoczynam nową pracę, również w środowisku sportowym – mówi. 

Jak wynika z danych Mediapanel, w październiku serwis Przegladsportowy.pl odwiedziło 1,7 mln użytkowników, a jego zasięg wyniósł 5,86 proc.

(BAE, 30.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.