Dział: RADIO

Dodano: Listopad 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartłomiej Graczak z TVP Info współprowadzącym "Salon polityczny Trójki"

Bartłomiej Graczak po raz pierwszy poprowadził audycję w poniedziałek (fot. archiwum prywatne)

Dziennikarz TVP Info Bartłomiej Graczak dołączył do grona gospodarzy "Salon polityczny Trójki" w Programie III Polskiego Radia.

Graczak po raz pierwszy poprowadził audycję w poniedziałek 30 listopada. Jego gościem był poseł Konfederacji Jakub Kulesza.

Bartłomiej Graczak będzie prowadzić "Salon polityczny Trójki" na zmianę z Beatą Michniewicz. Rozmów słuchać można o 8.45.

Graczak od 2016 roku pracuje w TVP, przygotowywał materiały do głównego wydania "Wiadomości", był też prezenterem serwisów informacyjnych w TVP Info. W latach 2013-2016 pracował w Telewizji Republika, prowadził tam główne wydanie informacji "Dzisiaj" i program "Magazynek opinii". Graczak był jednym z bohaterów tekstu "Press" o propagandystach dobrej zmiany.

(KOZ, 30.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.