Dział: RADIO

Dodano: Listopad 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zbigniew Lazar przestał być doradcą prezeski Polskiego Radia

Zbigniew Lazar doradzał prezes Polskiego Radia w sprawach dotyczących komunikacji (sreen YouTube.com/Telewizja Republika)

Zbigniew Lazar, prezes i założyciel agencji public relations Modern Corp., nie jest już doradcą zarządu Polskiego Radia.

Lazar był jedynym doradcą prezes Agnieszki Kamińskiej, doradzał w sprawach związanych z komunikacją. Monika Kuś z biura zarządu Polskiego Radia informuje, że zarząd nie ma doradców. Lazar nie chce się na ten temat wypowiadać.

Zbigniew Lazar doradcą zarządu Polskiego Radia został w pierwszym kwartale 2020 roku. Jak pisała "Polityka", jego wspólnik Andrzej Pomarański jest partnerem życiowym prezes radia Agnieszki Kamińskiej. W przeszłości Lazar był m.in. dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej Polskiej Telefonii Cyfrowej (T-Mobile) i dyrektorem PR General Motors.

(KOZ, 26.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.