Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Kowalewski vice president creativity w IAA Global

Paweł Kowalewski odpowiada za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie komunikacji marketingowej (fot.materiały prasowe/Andrzej Świetlik)

Paweł Kowalewski, prezes agencji Communication Unlimited, został powołany na stanowisko vice president creativity Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Global.

Kowalewski na nowym stanowisku odpowiada za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie komunikacji marketingowej w oddziałach IAA, które znajdują się w 76 krajach.

Jest to awans Pawła Kowalewskiego w strukturach stowarzyszenia. Poprzednio dwa razy z rzędu był powoływany na szefa Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Global na Europę oraz pełnił funkcję wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za globalny rozwój stowarzyszenia. Ponadto czterokrotnie był prezesem polskiego oddziału IAA, którego jest założycielem. Dwa razy był też przewodniczącym rady nadzorczej IAA Polska.

(IKO, 25.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.