Dział: RADIO

Dodano: Listopad 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357: Łukawski rano, Strzyczkowski w południe, Niedźwiecki w soboty

W Radiu 357 Marcin Łukawski, podobnie jak w Trójce, prowadzić będzie poranki (fot. materiały prasowe Wirtualnej Polski)

Poranek Marcina Łukawskiego i sobotnia przedpołudniowa audycja Marka Niedźwieckiego znajdą się w ramówce Radia 357, tworzonego przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia.

Część ramówki twórcy Radia 357 ujawnili patronom wspierającym projekt. Marcin Łukawski poprowadzi poranek nadawany od poniedziałku do czwartku między 6.30 a 9.30. O 12 w te dni słuchać będzie można godzinnej audycji Kuby Strzyczkowskiego z telefonicznym udziałem słuchaczy. W tym samym paśmie w Programie III był autorem programu "Za, a nawet przeciw". W piątki w południe audycję ma mieć Michał Olszański, który w Trójce o tej porze prowadził "Godzinę prawdy".

[PIERWSZE POZYCJE RAMÓWKI] Radio 357 będzie mieszanką tradycji i nowoczesności, sprawdzonych schematów i nowatorskiego...

Opublikowany przez Radio 357 Piątek, 20 listopada 2020

Od poniedziałku do czwartku popołudniowy program między 17 a 19 prowadzić będą różni dziennikarze. Ma to być audycja będąca podsumowaniem dnia z rozbudowanym komentarzem. W piątki gospodarzem popołudniowego pasma między 16 a 19 będzie natomiast Kuba Strzyczkowski.

Lista przebojów ma znaleźć się w ramówce Radia 357, ale nie od samego początku, bo - jak wyjaśniają twórcy - wymaga ona bezpiecznego systemu do głosowania. Początkowo w piątki od 19 do 22 nadawana będzie "Lista piosenek 357". W tych godzinach Trójka emitowała swoją listę przebojów.

Marek Niedźwiecki w soboty od 9 do 12 prowadzić ma audycję "Zakamarki".

Radio 357 ma rozpocząć nadawanie w grudniu. Pierwszych audycji słuchać można już na platformie Open FM, na której Marcin Łukawski prowadził poranek, a Marek Niedźwiecki - audycję "Muzyka ciszy".

Projekt na Patronite.pl wspiera 13,5 tys. patronów, którzy deklarują wpłacanie 325 tys. zł miesięcznie.

(KOZ, 20.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.