Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Smokowski wraca do Canal+

Tomasz Smokowski w Canal+ pracował przez 23 lata (fot. archiwum)

Jak ustalił "Press", jeden z najpopularniejszych komentatorów sportowych Tomasz Smokowski po trzech latach wraca na atenę Canal+.

Tomasz Smokowski odszedł z Canal+ po 23 latach w listopadzie 2017 roku. Od listopada 2011 roku do czerwca 2014 roku był szefem sportu Canal+. We wrześniu 2018 roku Smokowski przeszedł do Polsatu, z którego odszedł na początku 2020 roku. Jest prezesem i udziałowcem Kanału Sportowego.

- Moim priorytetem jest i będzie Kanał Sportowy. Mam nadzieję, że jest to projekt mojego życia. Niemniej w Kanale Sportowym nie możemy poruszać się w sferze żywego komentarza. Trochę mi tego brakuje. Żeby nie zardzewieć jako komentator, przyjąłem ofertę Canal+. Dogadaliśmy się z Michałem Kołodziejczykiem w 15 minut. Wraca akurat na antenę Canal+ liga francuska, która jest mi bliska i od której zaczynałem - opowiada "Press" Tomasz Smokowski.

Tomasz Smokowski będzie komentować jeden mecz ligi francuskiej w tygodniu. W najbliższą niedzielę skomentuje spotkanie Olympique Lyon - Angers.

(KOZ, 20.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.