Dział: RADIO

Dodano: Listopad 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Rachoń i Jarosław Piwko odchodzą z Polskiego Radia

Polskie Radio prowadzi rekrutację na stanowisko kierownika sekcji PR w agencji promocji (fot. Piotr Molecki/East News)

Joanna Rachoń i Jarosław Piwko odeszli z agencji promocji Polskiego Radia.

Jak ustalił "Press", władze Polskiego Radia nie przedłużyły im umów. Joanna Rachoń była kierowniczką sekcji public relations, a Jarosław Piwko - brand managerem.

Joanna Rachoń w przeszłości pracowała m.in. jako wicenaczelna "Elle" i sekretarz redakcji "Twojego Stylu". Jarosław Piwko był m.in. dyrektorem biura reklamy Fratrii i zastępcą kierownika działu reklamy w Presspublice.

Obecnie Polskie Radio prowadzi rekrutację na stanowisko kierownika sekcji PR w agencji promocji. Z ogłoszenia wynika, że ma on odpowiadać za "efektywne wsparcie działań Polskiego Radia S.A. poprzez komunikację i public relations, w szczególności: opracowywanie i wprowadzanie strategii PR, komunikację kryzysową, budowanie i zarządzanie reputacją Spółki".

(KOZ, 20.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.