Dział: PRASA

Dodano: Listopad 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Vogue Polska" zmienia cykl wydawniczy

W tym roku "Vogue Polska" ukazuje się w cyklu dwumiesięcznym (poza globalnym wydaniem wrześniowym)

W 2021 roku Visteria wyda dziewięć numerów magazynu "Vogue Polska", plus dwa wydania specjalne. Przed pandemią magazyn ukazywał się 11 razy w roku (miał podwójny numer lipiec-sierpień), w tym roku miał dziewięć wydań (w tym trzy łączone).

- W 2021 roku będziemy wydawać dziewięć zamiast 11 egzemplarzy, z numerami podwójnymi w czasie z założenia spokojniejszym, zarówno w życiu codziennym, jak i w modzie, takim jak na przykład początek roku czy sezon wakacyjny – mówi "Press" Szymon Machnikowski, marketing and PR director wydawnictwa.

Połączone będą numery styczeń-luty, kwiecień-maj i lipiec-sierpień. Jak zaznacza Machnikowski, pozostałe wydania będą miały premiery bliżej początku miesiąca, który widnieje na okładce. - Żeby jak najlepiej odpowiadać na dynamicznie zmieniające się realia – zaznacza. Poza regularnymi wydaniami będą także dwa numery specjalne.

Jak podaje wydawnictwo, prenumeraty, kupowane w pakietach np. 11 wydań, nadal będą obowiązywać na taką samą liczbę egzemplarzy. 26 listopada br. pojawi się jeszcze grudniowe wydanie magazynu.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 18.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.