Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sprite współpracuje z CD Projekt przy promocji gry "Cyberpunk 2077"

Marka Sprite przygotowuje aktywności dla fanów gry "Cyberpunk 2077" (fot. materiały prasowe)

Producent marki Sprite (Coca-Cola Poland) wprowadził do sprzedaży limitowaną serię napojów, na opakowaniach których promuje grę "Cyberpunk 2077" (CD Projekt Red).

Premiera długo wyczekiwanej gry produkcji CD Projekt Red odbędzie się 10 grudnia. Z tej okazji na puszkach i butelkach Sprite pojawiły się postaci z gry "Cyberpunk 2077". W ramach działań promocyjnych marka Sprite przygotowuje aktywności dla fanów gry - na puszkach i butelkach znajdą się kody promocyjne, dzięki którym codziennie można będzie wygrać gry "Cyberpunk 2077" i vouchery do sklepu CD Project Red Gear. Promocja rozpocznie się 19 listopada. Hasło kampanii to: "W 2077 pragnienie to przeszłość".

Nakłady na marketing nowej produkcji CD Projekt mają być co najmniej trzy razy większe niż w przypadku wcześniej wydanej gry "Wiedźmin 3", ale ostateczna wartość budżetu ma zależeć m.in. od wyników sprzedaży gry.

(IKO, 17.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.