Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bloomberg uruchomił informacyjną platformę streamingową

Serwis oferuje treści z takich dziedzin, jak biznes, technologia, kultura, finanse, polityka, rozrywka (screen: Bloomberg.com/qt)

Bloomberg Media uruchomił serwis streamingowy o profilu biznesowym. Bieżące informacje na Bloomberg Quicktake będą dostępne przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. 

Serwis oferuje szeroki zakres treści z takich dziedzin, jak biznes, technologia, kultura, społeczeństwo, finanse osobiste, polityka, klimat oraz jedzenie, podróże i rozrywka. Początkowo będzie oferować 10,5 godziny oryginalnych programów - 10 oryginalnych produkcji dokumentalnych i cztery codzienne programy informacyjne na żywo.

Marka Quicktake wcześniej funkcjonowała w mediach społecznościowych, teraz będzie działać także w formie streamingu. Serwis ma tworzyć 2,7 tys. dziennikarzy Bloomberga ze 120 krajów.

(MAC, 10.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.