Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Szumski dyrektorem zarządzającym One House

Krzysztof Szumski związany jest z agencją One House od czterech lat (fot. archiwum prywatne)

Krzysztof Szumski został managing directorem agencji mediowej One House. A Katarzyna Kurdel-Lempkowska awansowała na head of client service.

Szumski objął nowo utworzone stanowisko w firmie. Podlegają mu zespoły strategii, kreacji, produkcji, mediów i client service. - Jako agencja rozrastamy się, przybywa klientów, a dotychczasowi rozszerzają z nami współpracę. Co więcej, z powodu pandemii poprzedni styl pracy skończył się, przeszliśmy częściowo na pracę zdalną i moją rolą jest optymalizacja tych wszystkich procesów - mówi "Presserwisowi" Krzysztof Szumski, managing director One House. 

Krzysztof Szumski związany jest z agencją One House od czterech lat. Awansował ze stanowiska chief operating officera, które zajmował przez ostatnie trzy lata. Zaczynał w firmie jako commercial director. Wcześniej był w zarządzie agencji mediowej White Label Hub. W 2015 roku otworzył firmę coachingową. W latach 2005-2014 pracował w Publicis Group – początkowo w ZenithOptimedia, a następnie w Publicis Media jako m.in. deputy buying director. Związany był także z agencją UM.

Szefową client service została Katarzyna Kurdel-Lempkowska, dotychczasowa senior communications account manager, która z agencją związana jest od dwóch lat. Kurdel-Lempkowska raportuje do Krzysztofa Szumskiego. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 28.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.