Dział: RADIO

Dodano: Październik 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Rokos redaktorem naczelnym Halo.Radia

Mariusz Rokos przez wiele lat prowadził "Komputerową Listę Przebojów" w Radiu Zet (fot. Halo.Radio)

W Halo.Radiu utworzono stanowisko redaktora naczelnego. Objął je Mariusz Rokos. 

- Moim zadaniem jest praca koncepcyjna nad tym, aby antena Halo.Radia była maksymalnie atrakcyjna dla słuchaczek i słuchaczy - mówi nowy naczelny. Dodaje, że aby osiągnąć ten cel, zajmie się także reorganizacją pracy całego zespołu redakcyjnego. 

Kuba Wątły, szef programowy stacji, informuje, że utworzenie nowego stanowiska i powołanie Rokosa wynika ze zmian w ofercie programowej radia. - Od stycznia czekają nas duże zmiany mające na celu dalszą profesjonalizację całego projektu - mówi Wątły. 

Mariusz Rokos jest dziennikarzem, prezenterem radiowym i telewizyjnym. Przez wiele lat był didżejem Radia Zet, gdzie prowadził m.in. „Komputerową Listę Przebojów”. W 2002 roku rozpoczął pracę w radiowej Trójce. Prowadził tam m.in. program „Trzecie śniadanie”. Od grudnia 2008 do marca 2013 roku był gospodarzem porannego pasma w Radiu Chilli Zet - „Chilli Zet i już”. 

Od września na antenie Halo.Radia Rokos prowadzi codzienną audycję "Halo.Aktualności". 

O zmianach w Halo.Radiu Wątły informował słuchaczy w zeszłym tygodniu. Szef rozgłośni tłumaczył, że wynikają one z problemów finansowych, w jakich znalazło się radio w związku ze spadkiem wpłat od darczyńców, z których radio się utrzymuje. 

Internetowe Halo.Radio nadaje od 1 października 2019 roku.

(MTK, 28.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.