Dział: PRASA

Dodano: Październik 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Korycki szefem projektów audiowizualnych w Bonnier Business Polska

Łukasz Korycki od pięciu lat jest wicenaczelnym "Pulsu Biznesu" (fot. materiały prasowe)

Łukasz Korycki od listopada będzie kierował projektami audiowizualnymi w Bonnier Business Polska, wydawcy m.in. "Pulsu Biznesu". Na stanowisku zastąpi Pawła Sołtysa, który odchodzi z firmy.

Korycki w dalszym ciągu będzie zastępcą redaktora naczelnego "Pulsu Biznesu". - Będę dalej współpracował z działem contentu, ale w ograniczonej formie - mówi "Presserwisowi".

Na projekty składają się wywiady wideo (stacjonarne i online), programy na żywo, audycje tematyczne, podcasty, debaty, spoty, transmisje wydarzeń biznesowych i krótkie formy wideo w mediach społecznościowych. Produkcje audio i wideo są uzupełnieniem artykułów i analiz publikowanych w "Pulsie Biznesu" i serwisach Pb.pl, Bankier.pl i Pulsmedycyny.pl.

Korycki od sierpnia 2015 roku jest zastępcą redaktora naczelnego "Pulsu Biznesu". Wcześniej pracował w dziale zagranicznym "Parkietu", był także kierownikiem działów ekonomicznych w "Gazecie Prawnej" i "Rzeczpospolitej" oraz wicenaczelnym "Dziennika Gazety Prawnej".

Jak wynika z danych ZKDP, w sierpniu "Puls Biznesu" osiągnął średnią sprzedaż ogółem na poziomie 10 245 egz. (wzrost o 4,55 proc. w stosunku do sierpnia 2019 roku).

(JSX, 27.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.