Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Mocek szefem pionu creative Dentsu w regionie CEE

Krzysztof Mocek pracuje w grupie Dentsu od 2012 roku (fot. materiały prasowe)

Krzysztof Mocek został szefem pionu creative Dentsu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Mocek będzie łączył nową rolę z dotychczasową funkcją szefa pionu creative w Polsce i CEO Isobar Polska. Skoncentruje się na integracji działań z dziedziny kreacji, commerce i customer experience, wykorzystując synergię wynikającą z kompetencji konsultingowych, wdrożeniowych i operacyjnych biur Dentsu w regionie CEE oraz "jeszcze mocniej skalując oferowane produkty i usługi w ramach rozwijanych Centres of Excellence i Delivery". Jako szef pionu creative Dentsu w regionie CEE Mocek ma się skupiać na kompetencjach i ich centrach, a nie na poszczególnych krajach.

Krzysztof Mocek pracuje w grupie Dentsu od 2012 roku. Początkowo był dyrektorem zarządzającym agencji mediowej Carat, w 2017 roku objął funkcję chief operating officera Dentsu Polska, a następnie - CEO Isobar. W styczniu br. rozpoczął proces integracji ze strukturami Dentsu firm Red8 (agencja ATL) i Propeller Film (studio produkcyjne), pozyskanych w drodze akwizycji.

(IKO, 23.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.