Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Julia Ożyjiwska przechodzi z Reprise Media do Kamikaze

Julia Ożyjiwska karierę w branży mediowej rozpoczynała w 2012 roku w agencji Arteria SA (fot. materiały prasowe)

Zespół agencji Kamikaze wzmocniła Julia Ożyjiwska, która objęła stanowisko paid media lead i ma zarządzać zespołem mediowym agencji.

Julia Ożyjiwska bezpośrednio przed przejściem do Kamikaze pracowała na stanowisku SEM coordinator w agencji Reprise Media Poland (Grupa IPG Mediabrands), gdzie do jej obowiązków należała opieka nad kampaniami SEM klientów (m.in. Johnson & Johnson, Lego) na kilkunastu europejskich rynkach. Karierę w branży mediowej rozpoczynała w 2012 roku w Arteria SA, jako specjalistka do spraw sprzedaży i marketingu online na rynek rosyjski. Później awansowała na stanowisko koordynatora zespołu na rynek polski. W 2014 roku rozpoczęła pracę w SemStar jako koordynator zespołu/account manager, następnie była SEM managerem/account managerem w agencji Blue Ocean Media SA.

(AMS, 23.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.