Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Włodarczyk z programem w nowym kanale TVP

Barbara Włodarczyk w 2015 roku otrzymała nagrodę Grand Press (fot. materiały prasowe)

Barbara Włodarczyk w nowym kanale TVP Dokument poprowadzi program "Barbara Włodarczyk zaprasza".

Program zadebiutuje w niedzielę 22 listopada o godz. 12. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorkowe wieczory. Barbara Włodarczyk wraz z autorami i ekspertami będzie przybliżała widzom szerszy kontekst społeczno-historyczny emitowanych filmów.

Do końca roku w TVP Dokument w ramach cyklu "Barbara Włodarczyk zaprasza" zostanie omówionych kilka filmów produkcji TVP, m.in. "Czeska mitologia" w reżyserii Rafała Geremka, "Estonia. Czekając na niedźwiedzia" Witolda Szabłowskiego i najnowszy film Barbary Włodarczyk "Ukraiński sługa narodu?" o fenomenie Wołodymyra Zełenskiego.

Barbara Włodarczyk pracuje w TVP od 1985 roku. W latach 2004-2009 była korespondentką telewizji w Moskwie. W ramach autorskiego cyklu "Szerokie tory" zrealizowała ponad sto reportaży poświęconych sytuacji i życiu mieszkańców krajów Europy Wschodniej. W 2015 roku otrzymała nagrodę Grand Press w kategorii Reportaż telewizyjny.

Kanał TVP Dokument rozpocznie nadawanie 19 listopada.

(KOZ, 23.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.