Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Kaliciński ma 100 proc. udziałów w agencji Kalicińscy

Jakub Kaliciński jest prezesem agencji Kalicińscy (fot. materiały prasowe)

Jakub Kaliciński, prezes agencji Kalicińscy, wykupił od wspólników udziały, stając się jedynym właścicielem spółki.

Agencja Kalicińscy zarejestrowana jest jako spółka Digital Brothers. Z danych dostępnych w KRS wynika, że Jakub Kaliciński przejął udziały Macieja Kalicińskiego i Wojciecha Kalicińskiego w lipcu br. Przed transakcją Jakub Kaliciński miał 45 proc. udziałów, a obecnie ma 100 proc. Zapowiada, że w najbliższym czasie wdroży w firmie nową strategię i przeprowadzi rebranding agencji.

Agencja Kalicińscy powstała w 2006 roku. Początkowo Jakub Kaliciński był jej dyrektorem kreatywnym. Tworzył komunikację marketingową w obszarze digital dla takich marek, jak Skoda, IKEA, Red Bull, Tchibo, Knorr, Dove i Castrol. W 2016 roku przejął zarządzanie grupą, w skład której – poza agencją Kalicińscy - wchodzą: dom produkcyjny Fog Films i studio Honkkonk.

(IKO, 20.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.