Dział: RADIO

Dodano: Październik 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 tworzy już pierwsze audycje

Pierwszą audycję poprowadził Piotr Stelmach (fot. Piotr Molecki/East News)

Radio 357, które dwa tygodnie temu ogłosiło zbiórkę na Patronite.pl, zaczęło przygotowywać audycje na żywo. W czwartek uruchomi stację na platformie Open FM, należącej do Wirtualnej Polski.

Premierową audycję "Pierwsze schodki do nieba" poprowadził w sobotę Piotr Stelmach. Z kolei w poniedziałek pojawił się program Aleksandry Budki. Audycji słuchać można w aplikacji Patronite Audio i na stronie Patronite.pl/radio357 w zakładce Posty.

- Od początku mówiliśmy, że po przekroczeniu progu 200 tysięcy złotych zaczniemy produkować podcasty dla naszych patronów - mówi Tomasz Michniewicz, jeden z twórców Radia 357. Dotychczas w serwisie Patronite.pl zebrali oni 260 tys. zł. 

Zespół uruchomi na platformie Open FM stację Radio 357 Przedpremierowo. - Radio 357 Przedpremierowo na Open FM będzie nadawać tylko czasami, w określonych momentach. Pierwszą audycję nadamy w czwartek - mówi Tomasz Michniewicz. - Niewiele jest w Polsce platform, które dysponują takim zapleczem technologicznym i takim zasięgiem, jak Open FM. Nasza współpraca z Wirtualną Polską będzie szersza - zapowiada.

Radio 357 nie ma jeszcze własnego studia, ale nie nadaje też audycji z domów dziennikarzy. - Wynajmujemy komercyjnie przestrzenie studyjne i realizujemy audycje w profesjonalnych warunkach - mówi Tomasz Michniewicz.

Radio 357 podtrzymuje start w grudniu. - Nic nie wskazuje na to, żebyśmy mieli nie ruszyć w grudniu - mówi Michniewicz.

W zespole Radia 357, obok Aleksandry Budki, Piotra Stelmacha i Tomasza Michniewicza, będą również m.in. Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski, Kuba Strzyczkowski, Katarzyna Borowiecka i Michał Olszański.

(KOZ, 20.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.