Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Finał "Tańca z gwiazdami" w Polsacie tydzień wcześniej

Finał programu odbędzie się w najbliższy piątek (fot. materiały prasowe)

Rochstar, producent show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", o tydzień przyspieszył finał programu.

W pokazanym w ostatni piątek odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami" miały wystąpić cztery pary. Na parkiecie nie zatańczyli Sylwia Lipka (potwierdzono u niej zakażenie koronawirusem) i Rafał Maserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

"Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka" - poinformował Polsat.

Finał planowany był na piątek 30 października, ale odbędzie się w piątek 23 października. O kryształową kulę i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza powalczą dwie pary, czyli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

(KOZ, 20.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.