Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Media Concept zakończyła zyskiem 2019 rok

Klientami Media Concept są m.in. Thought Investment, Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol", Tesa (fot. Pixabay.com)

Agencja mediowa Media Concept zanotowała w 2019 roku 36,5 mln zł przychodów ze sprzedaży i 2,6 mln zł zysku netto – wynika ze sprawozdania finansowego spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym.

W stosunku do 2018 roku przychody Media Concept spadły jednak o 7,9 proc. Zmniejszył się też zysk, który w 2018 roku wyniósł 4 mln zł netto. "Rok 2019 był kolejnym rokiem, w którym spółka odnotowała wzrost przychodów z planowania i zakupu reklam w Internecie oraz poszerzała swoją ofertę w tym zakresie, proponując m.in. specjalistyczne kursy i szkolenia dla pracowników i klientów" - podaje firma w sprawozdaniu finansowym.

Największe kontrakty realizowane przez agencję w 2019 roku podpisały firmy: Thought Investment, Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" i Tesa. Znaczące były też budżety Inchcape Motor Polska, Alter Art Festival.

(IKO, 16.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.