Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Ważyński szefem Resolution. Anna Elwart odchodzi do El Passion jako CEO

Paweł Ważyński pracuje w Resolution od stycznia 2019 roku (fot. materiały prasowe)

Paweł Ważyński od listopada będzie pełnił obowiązki dyrektora zarządzającego agencji Resolution (Grupa OMD). Zastąpi Annę Elwart, która przechodzi do firmy software’owej El Passion na stanowisko prezeski – ustalił "Presserwis".

Ważyński pracuje w Resolution od stycznia 2019 roku. Awansował ze stanowiska marketing platforms directora, na którym kierował specjalistycznymi zespołami (SEM, social media, programmatic, community) realizującymi kampanie digitalowe. Wcześniej w Netsprint Group był head of performance marketing w spółce LeadR. Pracował też w Cube Group.

Anna Elwart była szefową Resolution od początku 2019 roku. Wówczas awansowała ze stanowiska digital strategy directora. Do agencji dołączyła w 2016 roku jako head of performance. Wcześniej pracowała w Cube Group jako digital strategy director. Związana była także z Agorą.

(IKO, 16.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.