Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Popławska i Olga Bołądź ambasadorkami L'Occitane

Olga Bołądź i Aleksandra Popławska będą reprezentowały markę przez rok (fot. materiały prasowe)

Aleksandra Popławska i Olga Bołądź rozpoczęły współpracę ambasadorską z marką francuskich kosmetyków L'Occitane en Provence. Aktorki będą reprezentowały markę w Polsce przez najbliższy rok.

Popławska i Bołądź przez rok mają opowiadać na swoich profilach w social mediach o ulubionych kosmetykach i ich składnikach, a także o tym, co to znaczy żyć dobrze, dbać o siebie i bliskich, szanować i chronić naturę. Komunikacji będą towarzyszyły zdjęcia ambasadorek - pojawią się także w salonach L'Occitane i na stronie loccitane.pl.

Aleksandra Popławska to aktorka i reżyserka teatralna, znana m.in. z roli prokurator Igi Dobosz w serialu "Wataha" HBO Polska. Popularność przyniosły jej role Siekiery w filmie "Kobiety mafii" Patryka Vegi oraz Niny w "Underdog" Macieja Kawulskiego. Na platformie Player i w TVN właśnie pojawił się serial "Szadź", w którym gra główną rolę - komisarz policji Agnieszkę Polkowską.

Olga Bołądź jest znana m.in. jako Białko z filmu i serialu "Służby specjalne", "Bela"
z "Kobiet mafii", Daniela z "Botoksu", Żyleta z "Motywu", Jagna z "Watahy", a także Agata Mróz z filmu "Nad życie". W 2020 roku zadebiutowała jako producentka, scenarzystka i reżyserka krótkometrażowego filmu "Alicja i żabka".

(AMS, 15.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.