Dział: INTERNET

Dodano: Październik 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Koźmiński odchodzi z "Super Expressu"

Piotr Koźmiński od 2003 roku pracował w "Super Expressie" (fot. materiały prasowe)

Piotr Koźmiński 2 listopada dołączy do zespołu Sportowefakty.wp.pl (Wirtualna Polska). W dziale piłkarskim będzie zaangażowany m.in. w projekty wideo wokół przyszłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Koźmiński specjalizuje się w tematach piłkarskich, pracował także przy skokach narciarskich i wyścigach Formuły 1. Od 2003 roku pracował w "Super Expressie". Jest jedynym polskim korespondentem UEFA, obsługuje dla tej organizacji wszystkie mistrzowskie imprezy z udziałem Polaków. Wcześniej był związany z katowickim "Sportem".

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w sierpniu Sportowefakty.wp.pl były liderem wśród serwisów sportowych pod względem liczby użytkowników - miały ich 6,2 mln (spadek o 0,8 proc. w porównaniu z sierpniem 2019 roku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 14.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.