Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Opczowska za Marcelinę Zawadzką w "Pytaniu na śniadanie"

Małgorzata Opczowska prowadziła we wtorek program z Tomaszem Wolnym (screen Pytanienasniadanie.tvp.pl)

Dziennikarka TVP Info Małgorzata Opczowska dołączyła do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie" w TVP 2.

Opczowska zadebiutowała w programie we wtorek w parze z Tomaszem Wolnym. Wcześniej Wolny prowadził program z Marceliną Zawadzką, która - jak poinformował dziennikarz - "poprosiła o trochę czasu wolnego, żeby uporządkować swoje sprawy prywatne”.

Jak informowały media, Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe.

Małgorzata Opczowska w TVP Info współprowadzi z Jackiem Łęskim "Studio Polska".

We wrześniu "Pytanie na śniadanie", nadawane od 7.55 do 11.15, gromadziło w telewizyjnej Dwójce średnio 439 tys. widzów - o 28 tys. mniej niż we wrześniu 2019 roku. Udział TVP 2 w rynku w tym czasie w grupie ogólnej wyniósł 9,38 proc. (spadek z 10,37 proc.), a w komercyjnej - 9 proc. (spadek z 11,69 proc.).

"Dzień dobry TVN", emitowane między 8 a 11.30, śledziło średnio 347 tys. widzów - 41 tys. mniej niż przed rokiem. TVN, emitując program, miał 7,27 proc. w grupie ogólnej (spadek z 8,73 proc.) i 9,81 proc. w komercyjnej (spadek z 12,26 proc.).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 14.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.