Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Dymkowski pokieruje agencją Reprise

Jacek Dymkowski ostatnio był prezesem Adrino (fot. materiały prasowe)

Jacek Dymkowski, dotychczasowy prezes Adrino, został dyrektorem zarządzającym agencji Reprise (Mediabrands). Stanowisko obejmie na początku listopada. Zastąpi Martę Bąkowską, która jest na urlopie macierzyńskim.

Dymkowski jako managing director agencji Reprise będzie odpowiadał za całościową realizację strategii biznesowej, budowanie i rozwój relacji biznesowych z klientami, zarządzanie zespołem oraz nadzorowanie najważniejszych projektów. Będzie podlegał Monice Bronowskiej, CEO Mediabrands Poland i Mediabrands CEE, i dołączy do zarządu operacyjnego grupy Mediabrands.

Ostatnio Jacek Dymkowski był prezesem Adrino (Grupa Netsprint). Wcześniej zaś był związany m.in. z Publicis Media i z Agorą.

Obecna prezeska agencji Reprise Anna Gruszka (a także chief digital officer w Mediabrands) z końcem lutego 2021 roku rozstanie się z firmą.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 09.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.