Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gong i MullenLowe MediaHub głównymi zwycięzcami 14. edycji Mixx Awards

W tym roku w Mixx Awards przyznano cztery złote statuetki (fot. materiały prasowe)

W 14. edycji konkursu IAB Mixx Awards Agencją Roku została Gong, Domem Mediowym Roku - MullenLowe MediaHub, Reklamodawcą Roku - ING Bank Śląski, a Człowiekiem Roku - CEO GroupM Izabela Albrychiewicz.

W konkursie Mixx Awards, skierowanym do reklamodawców, agencji reklamowych i mediowych, wręczane są nagrody za najlepsze kampanie marketingowe prowadzone w internecie. O nagrody walczyły 43 kampanie w 15 kategoriach.

Najlepszą kampanią okazał się projekt "Hulaj z głową" przygotowany przez Gong i MullenLowe MediaHub dla firmy ING Bank Śląski, który zdobył nagrodę Best in Show.

Przyznano cztery złote statuetki dla kampanii: "Hulaj z głową" w kategorii Content Marketing, "Rano zebrano i wyborczy #bazarek na Twitterze" (Agencja Warszawa) w kategorii Limited Budget, "#ZdalniDoPomocy" (Gong, ING Bank Śląski, MullenLowe MediaHub) w kategorii Online Marketing with Influencer oraz "Graj i pomagaj z #PajacykBezPrzerwy" (Polska Akcja Humanitarna, Kwadratowa Masakra, Craftserve) w kategorii Public Service, non-profit campaign & CSR.

Najczęściej nagradzanymi kampaniami w konkursie IAB MIXX Awards 2020 były: "T-raperzy znad Wisły - Antysmog song" dla marki Olx oraz "Wypożycz elektrycznego! - pierwszy w pełni elektryczny car sharing w Polsce" dla innogy Polska (innogy go!). Zdobyły one po trzy statuetki.

Nagrodę specjalną IAB Polska za całokształt dokonań otrzymał Marcin Pery, prezes Gemiusa.

⇒ ZOBACZ TEŻ: Stankiewicz z nagrodą dla Kanału Roku, Gonciarz z Nagrodą Widzów

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 07.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.