Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Dereszowska nową ambasadorką marki Salomon

Anna Dereszowska dołączyła do grupy ambasadorek marki Salomon (fot. materiały prasowe)

Anna Dereszowska, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka, rozpoczęła współpracę z producentem obuwia, a także sprzętu narciarskiego – firmą Salomon.

Dereszowska jest zaangażowana w działania promujące najnowszą kolekcję butów – Vaya Woman. To linia obuwia przeznaczonego do różnych aktywności. Dereszowska dołączyła do innych ambasadorek Salomona, m.in. Pauliny Holtz, Beaty Sadowskiej i Anny Dziedzic.

Kampania Salomon Vaya startuje 5 października, a planowane wsparcie obejmuje działania w social mediach, publikacje branded content, a także kampanię online z największymi klientami sprzedającymi produkty sportowe (m.in. 8A, Martes, eObuwie). Promocja najnowszej kolekcji odbędzie się również w sklepach stacjonarnych, gdzie konsumenci będą mogli testować buty Vaya.

Działania PR dla Salomona prowadzi agencja Big Picture, która odpowiada za opracowanie strategii komunikacji do mediów i za jej realizację.

(AMS, 05.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.