Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Stano szefem LTTM. Krystian Botko żegna się z firmą

Paweł Stano dotychczas był wiceprezesem LTTM (fot. materiały prasowe)

Paweł Stano objął stanowisko prezesa grupy LTTM (spółka należąca do Mediacap), zastępując Krystiana Botkę, który z końcem czerwca rozstanie się z firmą.

Krystian Botko pozostaje w zarządzie spółki do 30 czerwca 2021 roku. - Do tego czasu będę wciąż zarządzał agencją TalentMedia. Nie podjąłem jeszcze decyzji, czym zajmę się po odejściu z LTTM - mówi "Presserwisowi" Botko.

Krystian Botko założył agencję influencer marketingu TalentMedia w 2015 roku. W 2019 roku agencja – będąc już spółką zależną Mediacap - kupiła spółkę LifeTube, tworząc grupę LTTM. 

Paweł Stano, prezes sieci partnerskiej LifeTube, dotychczas był wiceprezesem LTTM. Teraz jako szef LTTM będzie zarządzał całą grupą, w skład której wchodzą: LifeTube, TalentMedia i agencja gaming marketingu Gameset.

Firma podała, że podczas zwyczajnego zgromadzenia wspólników LTTM, które odbyło się 30 września, na kolejną, trzyletnią kadencję powołano Lidiję Vukić, członkinię zarządu spółki.

We wrześniu rezygnację z zasiadania w zarządzie LTTM złożył Piotr Łuczak, managing partner grupy LTTM, który również odpowiada za rozwój TalentMedia. Z końcem roku Łuczak przestanie być członkiem zarządu LTTM, a 1 stycznia 2021 roku rozstanie się z firmą.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 02.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.