Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Październik 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Halagiera chief growth officerem w Billennium

Michał Halagiera przez ostatnie 6 lat pracował w firmie Microsoft Polska (fot. materiały prasowe)

Do Billennium, spółki dostarczającej rozwiązania i usługi IT dla biznesu, od października dołączy Michał Halagiera. Jako chief growth officer obejmie kierownictwo nad nowo utworzonym działem rozwoju biznesu.

Halagiera będzie odpowiadał za pracę zespołu realizującego strategię rozwoju firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów, wzrost kontraktów i dywersyfikację źródeł przychodu, a także za tworzenie rozwiązań i usług IT dopasowanych do potrzeb biznesu oraz za współpracę z partnerami zewnętrznymi Billennium. 

Halagiera przez ostatnie 6 lat pracował w Microsoft Polska, ostatnio jako senior services account executive, i wspierał przedsiębiorstwa oraz jednostki administracji publicznej w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej. Pracował również w Hewlett Packard Enterprise Polska i w VMware.

(AMS, 01.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.