Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Finały konkursów Effie Awards i KTR znów przełożone - na listopad

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR (fot. materiały prasowe)

Finał tegorocznego konkursu Klubu Twórców Reklamy (KTR) został przełożony po raz trzeci - tym razem na listopad.

Zaplanowana na kwiecień gala konkursu KTR została początkowo przesunięta na czerwiec, a potem na październik. Ostatecznie gala KTR zaplanowana została na 18 listopada. Dwa dni wcześniej, 16 listopada - ma się odbyć gala Effie.

Prace w konkursie KTR nagradzane będą w czterech głównych kategoriach: Communication, Design, Technology i Craft. W tym roku wprowadzona została dodatkowa kategoria, w której będą oceniane kreatywne rozwiązania powstałe w czasach izolacji. Nie będzie to kategoria stricte konkursowa, bo nie będzie w niej rywalizacji o punkty w rankingu czy o kolory statuetek.

Organizatorem konkursu kierowanego do agencji mediowych, ATL, BTL, PR, event marketingu, interactive jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

(AMS, 29.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.