Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat News bez Tomasza Machały i Bartosza Kurka

Tomasz Machała w Polsat News prowadził "Graffiti", "Śniadanie w Polsat News" i "Gościa Wydarzeń" (fot. materiały prasowe)

Tomasz Machała zakończył współpracę z Polsat News. Ze stacji odszedł również Bartosz Kurek.

Tomasz Machała informuje, że jego odejście nie ma żadnego związku z faktem, że związany jest on z Wirtualną Polską, a do Polsatu należy od lipca konkurencyjna Interia. - Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy - mówi z kolei rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczuk i dodaje, że Machała chce skupić się na swojej pracy dla WP. Od lutego jest on prezesem spółki Netwizor, operatora WP Pilota.

Tomasz Machała od stycznia prowadził poranne "Graffiti", a później również "Gościa Wydarzeń" i niedzielne "Śniadanie w Polsat News". Wcześniej, w latach 2004–2011, był reporterem politycznym "Wydarzeń" Telewizji Polsat i współprowadzącym "Graffiti".

Z Polsat News odszedł również Bartosz Kurek, związany z kanałem od 2008 roku. Kurek był jednym z gospodarzy "Wydarzeń", wcześniej prowadził też poranne pasmo "Nowy dzień z Polsat News".

(KOZ, BAE, 28.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.