Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Makłowicz w Newonce.radio

Robert Makłowicz do niedawna miał program w Food Network (fot. materiały TVN Discovery Polska)

Do grona prowadzących w internetowej rozgłośni Newonce.radio dołącza Robert Makłowicz.

Jak poinformował Makłowicz w filmiku zamieszczonym na profilu stacji na Instagramie, jego autorska audycja zadebiutuje na antenie w październiku.

- Będzie to czas na antenie dla Roberta Makłowicza – po prostu. Jego autorska selekcja muzyczna, czyli jak sam mówi: od Bartóka po punk rocka. Jego spostrzeżenia na tematy bieżące i nie tylko, rozmowy z zaproszonymi gośćmi i mnóstwo anegdot. Powiedział nam, że nigdy nie pracował w radiu, ale zawsze o tym marzył. My marzyliśmy, żeby do nas dołączył - mówi Anita Bugajska, media owner Newonce.radio.

Robert Makłowicz ostatnio miał program "Makłowicz w drodze" w telewizji Food Network (TVN Discovery Polska). Wcześniej, w latach 1998-2017, w Telewizji Polskiej realizował cykle "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" i "Makłowicz w podróży".

W poniedziałek ruszyła nowa ramówka Newonce.radio.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 25.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.