Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+: drugi sezon "Kruka" i powrót na plan "Klangora"

Drugi sezon serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku" Canal+ pokaże wiosną 2021 roku (fot. materiały prasowe)

Canal+ rozpoczął zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Na plan wraca również ekipa serialu "Klangor".

Nad kontynuacją historii o inspektorze z wydziału kryminalnego policji Adamie Kruku ponownie pracuje duet - scenarzysta Jakub Korolczuk (creative chairman/CEO w Grey Group Poland) i reżyser Maciej Pieprzyca. Zdjęcia do produkcji zakończą się w połowie lutego 2021 roku, będą realizowane m.in. na Podlasiu.

W rolach głównych wystąpią: Michał Żurawski, Katarzyna Wajda, Leszek Lichota, Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok, Danuta Kierklo, Dominika Kluźniak i Zbigniew Stryj.

Pierwszy sezon serialu w 2018 roku przyciągnął do Canal+ średnio 122 tys. widzów.

W październiku, po kilku miesiącach przerwy związanej z pandemią, wznowione będą zdjęcia na planie serialu "Klangor". Zagrają w nim Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Aleksandra Popławska, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Czerwińska i Maciej Musiał.

Premiera obu seriali planowana jest na wiosnę 2021 roku.

Z kolei na listopad przewidziana jest premiera serialu "Król" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Jest to ośmioodcinkowa ekranizacja powieści Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem.

W serialu widzowie zobaczą Michała Żurawskiego, Arkadiusza Jakubika, Borysa Szyca, Barbarę Jonak i Andrzeja Seweryna. Akcja dzieje się w Warszawie w 1937 roku. Nowym serialem "Król" inspirowana jest limitowana kolekcja odzieżowa marki Answear.lab.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 23.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.