Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Zdunikowska po 10 latach odeszła z ViacomCBS

Magdalena Zdunikowska do firmy trafiła pod koniec 2010 roku (fot. materiały prasowe)

Z ViacomCBS rozstała się Magdalena Zdunikowska, kids & youth brands director. Jej stanowisko nie zostało ponownie obsadzone.

- Zakończyliśmy współpracę z Magdą z końcem lipca 2020 roku - informuje Agnieszka Odachowska, PR manager ViacomCBS. Magdalena Zdunikowska odpowiadała za całość działań w obszarze programowym i marketingu m.in. stacji Nickelodeon i MTV w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. - Obowiązki Magdy zostały rozdzielone w zespole - dodaje Odachowska.

Magdalena Zdunikowska do firmy (wówczas MTV Networks Polska) dołączyła pod koniec 2010 roku jako programming strategy manager. Później została szefową zespołu programowego Viva Polska, następnie była dyrektorką marketingu. Stanowisko kids & youth brands directora objęła w 2016 roku. Wcześniej pracowała w Saatchi & Saatchi, McCann Erickson i DDB Warsaw. 

(KOZ, 21.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.