Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gąsior szefem od kontentu NaTemat, Wszeborowska pokieruje Innpoland.pl

Patrycja Wszeborowska do Grupy NaTemat przyszła w 2018 roku (fot. materiały prasowe)

Michał Gąsior od października obejmie nowo utworzone stanowisko head of content Grupy NaTemat. Redaktorką prowadzącą Innpoland.pl, serwisu biznesowo-technologicznego grupy, zostanie Patrycja Wszeborowska.

Dotychczas redaktorem naczelnym Innpoland.pl był Krzysztof Majdan. Jak mówi "Presserwisowi" Michał Mańkowski, redaktor naczelny, dyrektor operacyjny i członek zarządu Grupy naTemat, w związku ze zmianą struktury Wszeborowska będzie redaktorką prowadzącą serwisu przy ścisłej współpracy z Gąsiorem i samym Mańkowskim. - Nie jest to jeden do jednego zastępstwo Krzysztofa Majdana, który nie będzie już w strukturze Innpoland.pl - zaznacza Mańkowski.

Gąsior będzie odpowiadał za treści tworzone w całej grupie. Jest szefem strony głównej NaTemat.pl, nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasowymi. Pracuje w grupie od początku jej istnienia, czyli od 2012 roku (z przerwą w 2017 roku, kiedy był wydawcą strony głównej Wp.pl). W NaTemat.pl był reporterem i wydawcą, wcześniej pracował w rzeszowskiej gazecie "Nowiny" i tygodniku "Newsweek Polska".

Wszeborowska była dotychczas dziennikarką i wydawczynią Innpoland.pl, w której pracuje od 2,5 roku.

(JSX, 17.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.