Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sławomir Krenczyk rozstał się z Grupą Enea

Sławomir Krenczyk o swoim rozstaniu z Grupą Enea poinformował na Twitterze (screen Twitter/@krenczyk)

Sławomir Krenczyk, były dyrektor departamentu PR i komunikacji firmy energetycznej Enea, ostatnio dyrektor w spółce Lubelski Węgiel Bogdanka, po siedmiu latach rozstał się z Grupą Enea.

„To był dobry czas, dziś w moim zawodowym życiu pora na nowe wyzwania” - napisał Sławomir Krenczyk na Twitterze. Nie podaje swoich dalszych planów zawodowych.

Przez ostatni rok pracował w spółce Lubelski Węgiel Bogdanka (Grupa Enea), początkowo jako pełnomocnik zarządu ds. public relations, a następnie jako dyrektor ds. relacji z otoczeniem. Wcześniej był dyrektorem departamentu PR i komunikacji firmy Enea, a także m.in. rzecznikiem prasowym Grupy Enea. Przez trzy lata pełnił funkcję prezesa Fundacji Enea.

Zanim dołączył do Grupy Enea, Krenczyk blisko 16 lat pracował w dziennikarstwie. Przez ponad dwa lata związany był z redakcją ”Uwagi” TVN. Wcześniej był reporterem Radia Zet, Tok FM i Radia Plus.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 16.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.