Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jolanta Fajkowska żegna się z radiową Jedynką

Jolanta Fajkowska pracę w Jedynce rozpoczęła jesienią 2016 roku (fot. Polskie Radio)

Z Programu I Polskiego Radia po czterech latach odchodzi zastępczyni kierownika redakcji rozrywki Jolanta Fajkowska - dowiedział się "Presserwis".

- Złożyłam wypowiedzenie - potwierdza Jolanta Fajkowska. W jesiennej ramówce radiowej Jedynki nie znalazł się jej cykl rozmów "Już taki jestem". Wcześniej prowadziła "Cztery pory roku" i "Lato z radiem". Fajkowska wiceszefową redakcji była od jesieni 2016 roku, kiedy dołączyła do zespołu anteny.

Jolanta Fajkowska w Polsat Cafe ma program "Fajka pokoju". Przez wiele lat związana była z Telewizją Polską. Prowadziła rozmowy z zagranicznymi aktorami, relacjonowała międzynarodowe festiwale, pracowała jako prezenterka oprawy TVP 2, współprowadziła "Pytanie na śniadanie", a ostatnio prowadziła program "Pożyteczni.pl" o organizacjach pozarządowych. W Radiu Vox FM miała swoją audycję "Autografy".

W okresie czerwiec-lipiec Program I Polskiego Radia miał 5,2 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 16.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.