Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Epica Awards 2020 jednak wirtualnie

Zgłoszenia do konkursu Epica Awards są przyjmowane do połowy listopada (fot. materiały prasowe)

Tegoroczna, 34. edycja międzynarodowego konkursu reklamowego Epica Awards odbędzie się w planowanym terminie, ale jury będzie obradować online.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do połowy listopada, finałowa gala, poprzedzona debatą, zaplanowana jest na 15 grudnia. Debata i gala również będą w tym roku przeprowadzone wirtualnie. W tegorocznej edycji została wprowadzona bezpłatna kategoria dla kampanii związanych z pandemią COVID-19. Część dochodów z tegorocznej Epiki zostanie przeznaczona na potrzeby Lekarzy bez Granic.

W jury zasiadają dziennikarze zajmujący się tematyką marketingu i reklamy. Reprezentowane są 63 tytuły z 49 krajów. Polskę w jury reprezentuje dziennikarka "Press" Agata Małkowska-Szozda.

(AMS, 15.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.